HAKKIMIZDA

Adsız Tasarım (33)

HAKKIMIZDA

SMART Takım Tezgahları A.Ş 25 yılı aşkın sektör tecrübesine sahip, konusunda uzman yönetim ve teknik destek ekibi, yurt içi ve yurt dışı satış ağı ile ülke ekonomisine, üretimine değer katmak için sizlerle… Şirket bünyesinde yer alan NORTH markası sektöre yeni bir boyut katarak çalışmalarını sürdürmek ile birlikte, ar-ge çalışmaları da son hızla devam etmektedir.

İmalat sanayi her gün yeni bir seviyeye yükselirken, SMART Takım Tezgahları A.Ş hem teknolojik atılımları takip etmek, hem de sanayimizin taleplerine doğru/ hızlı çözümler sağlamak amacıyla çalışmalarını geliştirerek sürdürmekte. Ülke çapında yaygın satış ağı, hızlı çözümleri ve teknik destek konusunda öncü ekibi ile hizmet yolculuğuna devam etmekte.

Genç ve dinamik iş ortakları ile sektördeki tüm gelişmeleri takip etmekle birlikte, ülke imalat sanayinin geldiği konum itibariyle ‘’hız’’ kelimesinin artık farklı bir anlam kazandığının bilincinde olarak, 7/24 hizmet anlayışını ilke edinmekte.

Bu bağlamda üstün hizmet anlayışı ile sektör hayatına devam eden SMART Takım Tezgahları A.Ş ülke ekonomisi ve sanayisinin yanında olmaya ve artı değer katmaya devam edecektir.

Whatsapp Image 2023 11 05 At 12.20.58

Bizimle İletişime Geçin

Üstün teknolojiye sahip ürünleriyle tanışın ve işletmenizin ihtiyaçlarına uygun mükemmel çözümü bulun. Hızlı, verimli ve güvenilir tezgahlarımızla üretim süreçlerinizi optimize edin. Size özel teklifler ve daha fazla bilgi için hemen bizimle iletişime geçin.

SMART TAKIM TEZGAHLARI

HİZMETLERİMİZ

Hizmetlerimiz, müşteri ihtiyaçlarına odaklanarak kapsamlı çözümler sunma amacı güden bir dizi hizmeti içerir. Müşterilerimizin benzersiz gereksinimlerini karşılamak için yaratıcı ve verimli yaklaşımlar geliştirme konusundaki kararlılığımızla biliniriz. Satış ve satış sonrası hizmetlerde sektörde öncü olmakla birlikte, uzman yönetim ve teknik destek ekipleriyle birlikte imalat sanayisine hizmet vermektedir.

Ürün Teslimatı & Montajı

Tezgahlarınızı güvenli bir şekilde teslim edip uzman ekibimizle hızla montajını gerçekleştiriyoruz.

Kullanıcı Rehberi

Özel eğitim programları ve kullanıcı rehberleri ile tezgahlarınızı etkili bir şekilde kullanmanızı destekliyoruz.

Hassas Ayar & Kalibrasyon

Tezgahlarınızın kesme hassasiyetini optimize ederek en iyi performansı sağlıyoruz.

Servis & Desteğimiz

Sürekli teknik destek sunuyor, tezgahlarınızın sorunsuz çalışmasını garanti ederiz.

Bize Ulaşın